Riga This Week - FREE RIGA CITY GUIDE made by locals since 1992
Events

Tonybet Fight Night

Rīgā notiks starptautiskais cīņu turnīrs “Tonybet Fight Night”

7. oktobrī “Arēnā Rīga” norisināsies starptautiskais cīņu šovs “Tonybet Fight Night”. Programmā tiek plānotas 10 boksa cīņas pēc boksa, kikboksa un MMA noteikumiem.

Vakara gaitā ringā kāps cīkstoņi no Nikaragvas, Uzbekistānas, Ukrainas, Moldovas, kā arī vieni no spēcīgākiem Latvijas sportistiem, informē portāls balticevents.info.

Rīgas kikbokseris Raivis Naglis cīnīsies pret vieglsvari Raivo Aukstikalnni. Rīdzinieki aizvadīs 5 raundu cīņu pēc kikboksa noteikumiem. Smagsvars Milans Volkovs (9-2-2) aizvadīs savu nākamo cīņu 7. oktobrī pret Liepajas sportistu Juri Zundovski (6-6). Vakara galvenā cīņa notiks starp Līvāņu bokseri Kristapu Bulmeistaru (11-1) un rīdzinieku Ralfu Vilcānu (15-1), kur sportisti cīnīsies par Latvijas čempiona jostu.

Cīņu turnīra gaitā piedalīsies arī tādi sportisti, kā Arsenijs Nikolajevs, Beatrise Rozentāle, Emīls Špīss, Hasans Mežijevs, Zaurs Džavadovs, Farrukh Gafurov un daudzi citi cīkstoņi.

Turnīra sākums paredzēts pulksten 19:00. Biļetes ir pieejamas Passporrfix kasē. Plašāka informācija par pasākumu ir pieejama oficiālā “LNK Boxing” lapā.