Riga This Week - FREE RIGA CITY GUIDE made by locals since 1992
Events

Jurmala Golf Club bezmaksas tematisko vakaru sērija

Dzīvā mūzika, ēdieni un dzērieni: "Jurmala Golf Club" aicina uz bezmaksas tematisko vakaru sēriju

Pieczvaigžņu viesnīca un golfa komplekss "Jurmala Golf Club & Hotel" uzsāk vasaras pasākumu sēriju ar gardiem šefpavāra ēdieniem, atspirdzinošiem dzērieniem un izmeklētiem vīniem dzīvās mūzikas pavadījumā. Pirmais pasākums – "Vīna un grila vakars" norisināsies 28. jūnijā viesnīcā "Jurmala Golf Club & Hotel" (Golfa ielā 1, Piņķos). Sākums plkst. 18:00. Ieeja bez maksas, vietu skaits ierobežots (pieteikšanās pa tālruni + 371 23280303).

"Vasara mums ir īpaši produktīva sezona ne tikai golfa turnīru ziņā. Piedāvājam plašu atpūtas iespēju klāstu: patīkamas vakariņas ar panorāmas skatu uz zaļajiem golfa laukumiem, nakšņošanu mājīgās istabiņās, kur rīts sākas ar putnu dziesmām, personīgās golfa nodarbības profesionāļiem un tiem, kuri golfa nūju nekad nav turējuši rokās. Mūsu tematiskie vasaras vakari ir iespēja satuvināties ar viesiem un iepazīstināt viņus ar mūsu kompleksu," stāsta "Jurmala Golf Club & Hotel" izpilddirektors Kārlis Lūsis.

Nākamais vasaras sērijas pasākums – "Vīna un austeru vakars", kurā viesi varēs baudīt svaigas austeres un atdzesētus dzirkstošos dzērienus, ir paredzēts 6. jūlijā. Savukārt 12. jūlijā tiks aizvadīts "Uzbekistānas vakars" visās šīs valsts labākajās tradīcijās – ar kazanā gatavotu uzbeku plovu un grilētu jēra gaļu. Sākums plkst. 18:00 viesnīcā "Jurmala Golf Club & Hotel" (Golfa ielā 1, Piņķos). Ieeja bez maksas, vietu skaits ierobežots (pieteikšanās pa tālruni + 371 23280303).

"Jurmala Golf Club & Hotel" un nesteidzīgai atpūtai apvieno dažādas priekšrocības – plašus zaļus golfa laukumus, mājīgas terases, plašus numuriņus ar balkoniem, restorānu ar panorāmas skatu, un golfa treniņus pieaugušajiem un bērniem, ko piedāvā nozares profesionāļi.