Riga This Week - FREE RIGA CITY GUIDE made by locals since 1992
Events

Monalisa elektroniskas mūzikas balle

25. maijā “Atta” centrā norisināsies elektroniskas mūzikas balle “Monalisa”, informē portāls balticevents.info. Nakts gaitā vairākās koncertzālēs uzstāsies tādi populāri didžeji, kā “Merlon”, “Fat Tony”, “Liva K”, “Sllash & Doppe” un daudzi citi starptautiska mēroga elektroniskas mūzikas pārstāvji.

“Fat Tony” šogad uz skatuves svin savas daiļrades trīsdesmit gadu jubileju. Ilgu laiku māksliniekam bija iknedēļas šovs Ņujorkā sadarbībā ar mūziķi Stīvu Rubelu. Angļu mākslinieks ir oficiāls “Beckhams” un “Versace” zīmolu didžejs. Viņa mūziku klausās Eltons Džons un Dua Lipa. Rīgā Tonijs uzstāsies ar savu jaunu jubilejas programmu.

“Dj Merlon” ir atzīts, kā viens no labākajiem “Dance/Electronic” mūzikas stila producentiem. Tādi klipi, kā “Koze Kuse”, “Layla” un daudzi citi savāca vairākus miljonus Youtubā. “Monalisa” balles ietvaros mūziķis izpildīs savus populārus darbus, kā arī prezentēs pavisam jaunu materiālu.

Pasākumā laikā ar saviem speciāliem šoviem uzstāsies tādi didžeji, kā “Catz'N Dogz”, “Nitefreak”, “Aline Rocha”, “Tony Romera”, “Horse Meat Disco”, “Bun Xapa”, “Austin Ato”, “Sllash & Doppe” un “Liva K”.

“Tā būs lielākā vienas nakts ballīte Latvijas vēsturē, kurā piedalīsies ap 15 000 cilvēku. Tas būs, kā gigantisks klubs ar ārzemes zvaigznēm, vairākām zālēm un atpūtas zonām” – stāsta “Monalisa” rīkotājs Rolands Kursītis.

Plašāka informācija par pasākumu un biļetes ir pieejamas balles oficiālā mājaslapā www.monalisa.lv.